10. 3. 2015

4. VÍKENDOVÝ SEMINÁŘ V TELNICI

Chcete-li se přes víkend pořádně rozhýbat a ještě se k tomu dozvědět více o wudang kung-fu nebo se učit čínské masáže hlavy a šíje, rezervujte si víkend 18.4. - 19.4.2015 :)

AdresaOrlovna v Telnici, Masarykovo nám. 7, Telnice (okr. Brno-venkov)

ČasSo 13:00-17:00, Ne 9:00-13:00

Program
Je vhodný pro všechny naše studenty, pokročilé i úplné začátečníky. Budou se cvičit styly xingyiquan, baguazhang a taijiquan, včetně cvičení ve dvojicích. Tělocvična je dost velká pro paralelní cvičení více skupin či individuální cvičení podle zájmu, mistr bude všechny obcházet.
Společný program: vedená taoistická meditace (wuji), základy masáží, výklady z čínské medicíny.
Sobota bude určená spíše na učení či doučení částí sestav či prvků (možnost pro ty, co něco zameškali nebo nemají možnost navštěvovat řádné kurzy v Praze nebo Brně), v neděli se pak bude bude opravovat a opakovat. Je však možnost přijet i jen na jeden den.

Cena: 1000,- Kč za dva dny, 500,- Kč za 1 den - platba na místě

Pro nováčky při první účasti 50% sleva, platí tři měsíce od první návštěvy našich pravidelných kurzů.

Možnost přespání
Přímo v budově Orlovny je možnost přespání 1) pro celkem 8 lidí na povlečených postelích ve 2 pokojích po čtyřech za 90 Kč,-/os., 2) pro ostatní na matracích s prostěradlem ve vlastním spacáku v přísálí tělocvičny za 50 Kč,-/os. Sprchy a záchody jsou na patře.
Stravování a večerní společenské posezení je možné v restauraci přímo v budově orlovny. Je taktéž možné zde po předchozí domluvě objednat i snídani.

Prosíme, nahlaste svou účast alespoň týden dopředu e-mailem nebo telefonicky (i sms).

Kontakt

Marie Zhai: wutao99@seznam.cz, +420 603 100 280